3-5 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 3 – 5 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Zabawa sensoryczna z mamą i tatą.

Dla dzieci: 3 – 5 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Zabawa sensoryczna z mamą i tatą.

 

Podczas warsztatów będziemy bawić się za pomocą naszych zmysłów, dzięki którym świat wokół nas jest szalenie ciekawy. Będziemy doświadczać różnych faktur, przesypywać, mieszać, ugniatać, bawić się. Stworzymy dzieciom i rodzicom okazję do zabawy, konstruowania i tworzenia. Podczas warsztatów wykorzystujemy naturalne produkty, które można znaleźć w każdym domu. Tym razem jednak wykorzystamy je w zupełnie inny sposób. Podczas warsztatów stworzymy własną sensoryczną zabawkę – BEZLUDNĄ WYSPĘ pełną dzikiej przyrody. 

Przygotujcie się na to, że można się tu nieźle pobrudzić.

  • Prowadzący: Joanna Kasztelaniec

    Animatorka kultury,  czarodziejka – czaruje uśmiechem i dobrym słowem. Prowdzi warsztaty dla dzieci w Fundacji Przystanek Twórczość.

  • Prowadzący: Anna Olczyk-Grabowska
    Animatorka kultury, trenerka umiejętności psychospołecznych, pedagożka. Zajmuje się rozwojem osobistym dzieci, rodziców i nauczycieli od 14 lat. Fascynuje ją praca z człowiekiem, zarówno z tym „małym”, jak i dorosłym. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół pedagogiki, psychologii i sztuki. Wspiera dzieci i dorosłych w odkrywaniu swojego potencjału twórczego, budowaniu relacji opartej na szacunku, zrozumieniu potrzeb i empatii. Jest certyfikowaną trenerką Familylab Polska, szerzy wartości i idee duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Ukończyła Arteterapię (terapię przez sztukę) i Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Od 2008 roku prowadzi Fundację Przystanek Twórczość, która działa na rzecz wspierania rozwoju twórczego, umiejętności wychowawczych i innowacyjnej edukacji. Jest gorąca zwolenniczką podejścia Jespera Juula, rodzicielstwa przez zabawę L.J. Cohena, rodzicielstwa bliskości, pedagogiki M. Montessori i J. Korczaka. Zarówno w pracy, jak i w życiu elastycznie łączy te podejścia. Siłę czerpie z relacji z ludźmi, a ukojenie odnajduje na leśnych ścieżkach.

Info o teatrze