SPEKTAKLE

 

Cena 1 biletu na każdy spektakl festiwalowy wynosi 45 zł i jest taka sama zarówno dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej. Kupujemy bilet dla każdej osoby, która wchodzi na widownię. 

  • Rodzic z dzieckiem = 2 bilety
  • 2 rodziców z dzieckiem = 3 bilety

 

Rezerwacji biletów można dokonać:

 

WARSZTATY RODZINNE

 

Cena biletu na warsztaty rodzinne, w których uczestnikiem jest  zarówno dziecko, jak i rodzic wynosi: 30 zł / dziecko i 30 zł / rodzic.

 

 

Zachęcamy do zakupu biletów on-line. Zakup biletów jest możliwy zawsze po kliknięciu w ikonkę KUP BILET zamieszczoną przy tytule wybranego spektaklu w zakładce KALENDARZ

 

Kasa biletowa festiwalu jest otwarta na ul. Boleść 2 zawsze na godzinę przed spektaklem. Płatność w kasie gotówką lub kartą.

 

Płatności za bilety zarezerwowane drogą mailową (wyłącznie po otrzymaniu elektronicznego potwierdzenia z numerem rezerwacji) można dokonać przelewem na konto TMW: 

 

mBANK10 1140 2004 0000 3902 7880 6163

 

Po otrzymaniu wpłaty Organizator festiwalu wysyła bilet drogą elektroniczną w formacie pdf. Najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem spektkalu należy okazać w kasie bilety wydrukowane lub bilety w wersji elektronicznej.

 

WAŻNA INFORMACJA:

ULGA 10% DLA POSIADACZY KART KW ORAZ KMW

 

Posiadacze Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka mogą otrzymać ulgę w wysokości 10% na zakup biletów na spektakle teatralne (nie dotyczy warsztatów) odbywające się w ramach 3. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART. Aby otrzymać zniżkę należy wysłać maila z rezerwacją na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając tytuł spektaklu, datę, godzinę, liczbę biletów oraz numer KW lub KMW (na bilety zakupione online nie udziela się zniżek).