5-6 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 5 – 6 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Warsztaty plastyczno-ruchowe.

 

Dla dzieci: 5 – 6 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Warsztaty plastyczno-ruchowe.

 

 

Ruch, który zostawia ścieżkę na papierze. Ścieżka, która prowokuje do ruchu.

Jaki ślad w przestrzeni może pozostawić ruch? Co to znaczy tańczyć uchwycony wcześniej jego ślad? 

Warsztaty „Ruchome ślady” do propozycja dla wszystkich chętnych, niezależnie od doświadczenia. 

W trakcie warsztatów uruchomimy zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Poprzez twórcze zadania opiekunowie i dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.  Pobudzimy wyobraźnię i uruchomimy indywidualną ekspresję.

 

Uwaga! Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów. 

 
  • Prowadzący: Aleksandra Bożek-Muszyńska

    Tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performensu. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course w School For New Dance Development w Amsterdamie w 2015 roku.  W 2017 roku wraz z Hanną Bylką-Kanecką założyła kolektyw Holobiont, którego celem są interdyscyplinarne projekty wielopokoleniowe. Wspólnie stworzyły cztery produkcje dla rodzin z dziećmi: DOoKOŁA, Księżycowo, _on_line__ oraz Gdzie Kształty mają szyje.

     

Info o teatrze