0,6-6 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 0,6 – 6 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Warsztaty muzyczne.

Dla dzieci: 0,6 – 6 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

Warsztaty muzyczne.

 

 
Weź niemowlę i idź na koncert!
 
Pomagamy odkrywać piękno muzyki poprzez wspólne, rodzinne śpiewanie i zabawę. Pracujemy zgodnie z teorią prof. Edwina E. Gordona, która rozwija zdolności muzyczne za pomocą śpiewu i ruchu. 
Pomiędzy utwory znanych i cenionych kompozytorów wplecione są zabawy muzyczne, podczas których nawiązujemy dialog z publicznością i zachęcamy dzieci i rodziców i opiekunów do wspólnej zabawy. Całość utrzymana jest, w przystępnej dla najmłodszych widzów, formie. 
 
  • Prowadzący: MUNIANIA
    Fundacja MUNIANIA (Muzyczna Niania) zajmuje się działalnością na rzecz rozwoju i promocji kultury. Upowszechnia dostęp do edukacji w zakresie kultury i sztuki, w szczególności muzyki. Wspiera i niesie pomoc w rozwoju osobistym, intelektualnym, kulturalnym i zawodowym dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
    Fundacja posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie organizowania koncertów oraz prowadzenia zajęć dla najmłodszych, a wszystko to w oparciu o teorię gordonowską. Muniania ma na swoim koncie organizację koncertów dla dzieci i młodzieży  w takich miejscach jak: Filharmonia Narodowa, Łazienki Królewskie (Festiwal Paderewskiego), Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. S. Moniuszki.

Info o teatrze