en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej
środa, 20 listopada 2019

WARSZTATY FUNDACJI PRZYSTANEK TWÓRCZOŚĆ

W ramach Pracowni Teatralnej dla Dzieci i Rodziców w jeden z listopadowych weekendów mieliśmy przyjemność zaprosić naszych fesliwalowych uczestników min. na warsztaty Montessori oraz zabwy sensoryczne z mama i tatą.

* * *

16 listopada odbyły się warsztaty Montessori pt. WODA, POWIETRZE, ZIEMIA przygotowane przez Fundację Przystanek Twórczość. Dzieci wraz z rodzicami odbyły podróż po krainie trzech żywiołów. Na 16 stanowiskach uczestnicy wykonywali przeróżne zadania manualne i sensoryczne. Poznawali różne formy ukształtowania ziemi, przeprowadzali wiele bezpiecznych, a niezwykle ciekawych eksperymentów. Uczestnicy warsztatów mogli dotykać, doświadczać, chłonąć wszystkimi zmysłami i pogłębiać swoją wiedzę o wodzie, powietrzu i ziemi.

 

* * *

Z kolei na warsztatach NASZA BEZLUDNA WYSPA mogliśmy pobujać trochę w obłokach, oczami wyobraźni przenieść się nad ciepłą wodę, usiąść pod palmą, wystawić twarz do słońca. Po takim ćwiczeniu z wyobraźni uczestnicy ochoczo zabrali się za projektowanie swojej wymarzonej bezludnej wyspy. Do dyspozycji mieli mnóstwo kolorowych detali, naturalnych akcesoriów, ciekawych faktur. Przesypywali, mieszali, ugniatali, świetnie się przy tym bawiąc. Prowadzące warsztaty stworzyły dzieciom i rodzicom okazję do wspólnej i kreatywnej zabawy, konstruowania i precyzyjnych prac manualnych.

 

* * *

 


Powrót
ZWIER - FOTORELACJA Z KONCERTU
środa, 20 listopada 2019

ZWIER - FOTORELACJA Z KONCERTU

5 muzyków na scenie, flet piccolo, fagot, obój, klarnet i waltornia.