en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej
środa, 20 listopada 2019

ZWIER - FOTORELACJA Z KONCERTU

***

Czy z maluchem warto wybrać się na koncert? Czy będzie w stanie wysiedzieć na miejscu przed 40 minut i tylko słuchać? To odwieczne dylematy i pytania rodziców, którzy są spragnieni kulturalnych wyjść ze swoimi maluchami. Jednak rodzice, którzy są stałymi bywalcami naszych festiwalowych wydarzeń doskonale wiedzą, że warto. Warto było również w przypadku propozycji holenderskiej grupy Muziekvoorstelling pt. ZWIER. Podczas weekendu 16-17 listopada mieliśmy okazję posłuchać niezwykłego występu 5 muzyków. Na koncercie ZWIER dzieci wraz z rodzicami doświadczały dźwięku, jako przestrzennej przygody pobudzającej zmysły. Słuchaliśmy instrumentów takich jak flet piccolo, fagot, obój, klarnet czy waltornia.

 

Na zakończenie każdego występu publiczność zapraszana była na scenę do wspólnego tańca przy akompaniamencie wszystkich instrumentów. Dziękujemy serdecznie artystom za prawdziwą ucztę dźwiękową, jaką nam zafundowali. Brawo!

 

***

***

***


Powrót
TWINKLES - VIDEO ZE SPEKTAKLU
środa, 20 listopada 2019

TWINKLES - VIDEO ZE SPEKTAKLU

Dziękujemy artystom teatru Dansema z Liwty za piękną podróż taneczną wśród świetlistych gwiazd. To była niezwykle czarująca przygoda.