en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej

MUNIANIA (warsztaty)

 

* * *

W sobotę 12 października i niedzielę 13 października w ramach Pracowni Teatralnej dla Dzieci i Rodziców odbyły się warsztaty muzyczne zorganizowane przez Fundację Muniania

Artyści fundacji pracują zgodnie z teorią prof. Edwina E. Gordona, która rozwija zdolności muzyczne za pomocą śpiewu i ruchu. Podczas warsztatów pomiędzy utwory znanych i cenionych polskich kompozytorów wplecione zostały zabawy muzyczne, a dzieci i opiekunowie byli zachęcani do wspólnego śpiewania. Przy fortepianie zagrała prof. Agnieszka Schulz-Brzyska, z KUL w Lublinie, a śpiewała Sylwia Krzysiek, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej.
 
Serdecznie dziękujemy za sporą dawkę muzyki klasycznej i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów MUNIANIA.
 
 
 
* * *
 
Miłośników aktywnych działań zapraszamy na kolejne warsztaty festiwalowe, które odbęda się 10.11 o godz. 15:30 i 17:30 pt. RUCHOME ŚLADYPoprzez twórcze zadania opiekunowie i dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.
 
Warsztaty poprowadzi Aleksandra Bożek-Muszyńska - tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Razem z Hanną Bylką-Kanecką założyła kolektyw Holobiont, a ich wspólne  produkcje dla rodzin z dziećmi to min.: DOoKOŁA, Księżycowo, _on_line__ oraz Gdzie Kształty mają szyje.

Bilety na warsztaty dostępne ONLINE.
 
* * *

Powrót