en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej
czwartek, 1 sierpnia 2019

BEZPŁATNE SPEKTAKLE DLA GRUP - RUSZAJĄ ZAPISY!

Zapraszamy grupy przedszkolne z warszawskich publicznych placówek na BEZPŁATNE spektakle podczas IV edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART. Pokazy spektakli dla grup będą odbywały się od września do grudnia 2019 r.  Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia. Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

 

 

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ GRUP PRZEDSZKOLNYCH NA SPEKTAKLE MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TEATRU DLA NAJMŁODSZYCH „TAKE PART IN ART” 2019

 

1. Spektakle prezentowane w ramach festiwalu TAKE PART IN ART dla grup są bezpłatne.

 

2. Aby dokonać zgłoszenia grupy przedszkolnej należy wydrukować i wypełnić zamieszczony poniżej formularz: dane placówki, dane grupy przedszkolnej (nazwa, ilość dzieci), dane opiekunów, kontakt mailowy oraz telefoniczny do opiekunów, pieczątka placówki oraz podpis dyrektora.

 

3. Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać na adres mailowy: grupy@teatrmalegowidza.pl, a oryginał dostarczyć w dniu spektaklu do pracowników obsługi teatru.

 

4. Zgłoszenia będą przyjmowane mailowo od dnia 1 sierpnia 2019 r. do 23 sierpnia 2019 r.

 

5. Przedszkole może zgłosić chęć uczestnictwa w spektaklu festiwalowym tylko raz, a liczba uczestników z jednej placówki nie może przekraczać 50 dzieci (spektakle dla grup 50 dzieci rezerwowane są w przypadku dostępnych miejsc, w innych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do wskazania ilości uczestników, która może wziąć udział w spektaklu).

 

​6. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc formularze będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń.

 

7. O przydzieleniu terminu spektaklu decyduje Organizator Festiwalu. Nie ma możliwości zmiany przydzielonego terminu spektaklu. Informacje o przydzielonych terminach Organizator będzie przesyłał mailowo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń do zakwalifikowanych placówek.

 

8. Spektakle będą odbywały się w Warszawie w Starej Prochowni SCEK przy ul. Boleść 2 w piątki, w następujących terminach:

 

THE BOX - 13 września g.  11:30


MA TACHE -  20 września  g. 10:00 i 11:30


CIRCLES - 8 listopada g. 11:30


- LANDING -  6 grudnia g. 11:30


WIND -  13 grudnia g. 11:30 

 

9. Rezerwacja terminu dla grupy ważna jest po otrzymaniu mailowego potwierdzenia ze strony Teatru.

 

10. Zgłoszenie placówki na spektakl jest równoznaczne ze zgodą na fotografowanie, filmowanie oraz użycie wizerunku uczestników spektaklu w materiałach promocyjnych Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych „TAKE PART IN ART” oraz z akceptacją powyższego regulaminu.


Powrót
CZWARTA EDYCJA TAKE PART IN ART - BILETY W SPRZEDAŻY!
wtorek, 2 lipca 2019

CZWARTA EDYCJA TAKE PART IN ART - BILETY W SPRZEDAŻY!

Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART - cztery miesiące ciekawych wydarzeń teatralnych od września w Warszawie.