en

AKTUALNOŚCI

ZWIER - VIDEO Z KONCERTU

środa, 20 listopada 2019

Z przyjemnością przyglądamy się i przysłuchujemy raz jeszcze temu, co działo się na naszej festiwalowej scenie w miniony weekend.

czytaj więcej

LANDING - SPEKTAKL JASMIN HASLER O LĄDOWANIU

środa, 20 listopada 2019

W grudniu zapraszamy na spektakl artystki Jasmin Hasler, która była gościem zeszłorocznej edycji festiwalu (Potjesman).

czytaj więcej

ZWIER (HOLANDIA)

***

Czy z maluchem warto wybrać się na koncert? Czy będzie w stanie wysiedzieć na miejscu przed 40 minut i tylko słuchać? To odwieczne dylematy i pytania rodziców, którzy są spragnieni kulturalnych wyjść ze swoimi maluchami. Jednak rodzice, którzy są stałymi bywalcami naszych festiwalowych wydarzeń doskonale wiedzą, że warto. Warto było również w przypadku propozycji holenderskiej grupy Muziekvoorstelling pt. ZWIER. Podczas weekendu 16-17 listopada mieliśmy okazję posłuchać niezwykłego występu 5 muzyków. Na koncercie ZWIER dzieci wraz z rodzicami doświadczały dźwięku, jako przestrzennej przygody pobudzającej zmysły. Słuchaliśmy instrumentów takich jak flet piccolo, fagot, obój, klarnet czy waltornia.

 

Na zakończenie każdego występu publiczność zapraszana była na scenę do wspólnego tańca przy akompaniamencie wszystkich instrumentów. Dziękujemy serdecznie artystom za prawdziwą ucztę dźwiękową, jaką nam zafundowali. Brawo!

 

***

***

***


Powrót