en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej
poniedziałek, 4 listopada 2019

WARSZTATY DLA DZIECI W LISTOPADZIE

 

Zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty festiwalowe w listopadzie. Zaczynamy od plastyczno-ruchowych zajęć przygotowanych przez Aleksandrę Bożek-Muszyńską z kolektywu Holobiont pt. RUCHOME ŚLADY. W trakcie warsztatów uruchomimy zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Poprzez twórcze zadania opiekunowie i dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.  Pobudzimy wyobraźnię i uruchomimy indywidualną ekspresję.

 

RUCHOME ŚLADY

Termin: 10.11 g. 15:30 i 17:30

Dla dzieci: 5 – 6 lat

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

* * *

W sobotę 16 listopada Fundacja Przystanek Twórczość zaprasza do Starej Prochowni Scek na warsztaty Montessori pt. WODA, POWIETRZE, ZIEMIA. Zabierzemy Was w podróż po krainie trzech żywiołów. Będzie zatem mokro, lekko i sensorycznie. Poznamy różne formy ukształtowania ziemi, przeprowadzimy wiele bezpiecznych, a niezwykle ciekawych eksperymentów. Będziemy dotykać, doświadczać, chłonąć wszystkimi zmysłami i pogłębiać swoją wiedzę o wodzie, powietrzu i ziemi.

 

WODA, POWIETRZE, ZIEMIA

Termin: 16.11 g. 17:30

Dla dzieci: 2 – 3 lata

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

* * *

W niedzielę 17 listopada Teatr Atofri zaprasza do (!!!) Teatru Małego Widza, ul. Jezuicka 4 (!!!) rodziców z maluszkami w wieku od 6 do 18 miesięcy na KOŁYSANKI, MRUCZANKI, LULAJKI. Kołysanki przeplatane są opowiadaniami, zabawami ruchowymi i grą na instrumentach. Wspólne muzykowanie to czas zacieśniania niezwykłej więzi między rodzicem a dzieckiem – warsztaty pełne są spokoju, muzyki i wspólnego ruchu.

 

KOŁYSANKI, MRUCZANKI, LULAJKI

Termin: 17.11 g. 10:00, 12:00, 15:00 i 17:00

Dla dzieci: 6 - 18 miesięcy

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 45 minut

 

* * *

Również w niedzielę 17 listopada, tym razem w Starej Prochowni Scek, odbędą się warsztaty sensorczyne Fundacji Przystanek Twórczość pt. NASZA BEZLUDNA WYSPA, na które zapraszamy dzieci od 3 do 5 lat. Podczas warsztatów będziemy bawić się za pomocą naszych zmysłów, dzięki którym świat wokół nas jest szalenie ciekawy. Będziemy doświadczać różnych faktur, przesypywać, mieszać, ugniatać, bawić się. Stworzymy dzieciom i rodzicom okazję do zabawy, konstruowania i tworzenia. Podczas warsztatów wykorzystujemy naturalne produkty, które można znaleźć w każdym domu. Przygotujcie się na to, że podczas warsztatów można się nieźle pobrudzić.

 

NASZA BEZLUDNA WYSPA

Termin: 17.11 g. 17:30

Dla dzieci: 3 - 5 lat 

Uczestnicy: dzieci z rodzicami

Czas trwania: 60 minut

 

 

Bilety dostępne ONLINE w zakładce KALENDARZ.

 


Powrót
ZANURZENI W DŹWIĘKACH - RELACJA ZE SPEKTAKLU MAMMOET
poniedziałek, 4 listopada 2019

ZANURZENI W DŹWIĘKACH - RELACJA ZE SPEKTAKLU MAMMOET

Dzięki drewnianej konstrukcji dźwięki można było odczuwać całym ciałem.