en

AKTUALNOŚCI

ZWIER - VIDEO Z KONCERTU

środa, 20 listopada 2019

Z przyjemnością przyglądamy się i przysłuchujemy raz jeszcze temu, co działo się na naszej festiwalowej scenie w miniony weekend.

czytaj więcej

LANDING - SPEKTAKL JASMIN HASLER O LĄDOWANIU

środa, 20 listopada 2019

W grudniu zapraszamy na spektakl artystki Jasmin Hasler, która była gościem zeszłorocznej edycji festiwalu (Potjesman).

czytaj więcej

MA TACHE (BELGIA)

* * *

Dziś Rita ma urodziny! Ale w jej mieszkaniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Uporządkowany świat bohaterki, w którym wszystko jest doskonale zorganizowane, nagle ją zaskakuje.

 

Wszyscy goście, którzy odwiedzili Ritę podczas jej urodzin w weekend 21 i 22 września, byli równie zaskoczeni, jak ona! Ale, jak się domyślacie, zaskoczeni bardzo pozytywnie, bo spektakl MA TACHE był pełen zabawnych sytuacji i wywołał salwy śmiechu wśród dzieci. Po piątkowych spektaklach dla grup zorganizowanych zachwycone przedszkolaki opuszczały teatr przygotowane w pełni do własnych eksperymentów i zabaw ze światłem i cieniem.

 

Widzowie docenili zaskakujące rozwiązania sceniczne - często na widowni padało pytanie „Ale jak to możliwe?” albo „Jak ona to zrobiła?”. Artyści udostępnili widzom uczestniczącym w spektaklu Księgę wpisów, by każdy mógł podzielić się w niej swoimi wrażeniami ze spektaklu albo po prostu pozdrowić artystów i podziękować za przedstawienie. Dziękujemy i my!

 

* * *

 


Powrót