en

AKTUALNOŚCI

WIND - video z koncertu

piątek, 10 stycznia 2020

Przygody i zabawy z wiatrem mogą być fascynujące!

czytaj więcej

DUŃSKI "WIATR" TEATRU MADAM BACH

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Kończymy tegoroczą edycję festiwalu TAKE PART IN ART piękną opowieścią o wietrze, który przybył do nas prosto z Danii.

czytaj więcej

A BOX (IRLANDIA)

* * *

Od 13 do 15 września gośćmi festiwalu TAKE PART IN ART byli artyści z Irlandii - Teatr Echo Echo Dance Company

W piątek rano zagraliśmy spektakle dla grup żłobkowych i przedszkolnych. Przezabawne sytuacje, które przytrafiły się Czerwonym noskom, dostarczyły wszystkim dużo emocji i rozbawiły naszą najmłodszą publiczność. Z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów wrócili do swoich placówek i jesteśmy bardzo ciekawi, które z nich będą wykorzystywać w swoich codziennych zabawach. 

Po weekendowych spektaklach, w których uczestniczyły rodziny, zarówno mali jak i duzi widzowie chętnie zostawali na scenie, robili sobie pamiątkowe zdjęcia z aktorkami i dzielili się na gorąco swoimi wrażeniami.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego weekendu festiwalu TAKE PART IN ART. Wszystkie zdjęcia, filmy i fotogalerie będzie można na bieżąco śledzić na stronie festiwalu w AKTUALNOŚCIACH oraz w zakładce FESTIWAL DZIEŃ PO DNIU.

 

13 września odbyły się również pierwsze warsztaty w ramach PRACOWNI TEATRALNEJ DLA DZIECI I RODZICÓW - STOLARKA Z FABLAB. Relacja z tego wydarzenia dostępna na stronie festiwalu (PRZEJDŹ DO RELACJI).

 

* * *

* * *


Powrót