1-6 LAT Kup bilet

Performance muzyczno-taneczny tworzony wspólne z publicznością.

 

WONDERLAND COLLECTIVE to grupa tancerzy i muzyków tworzących interaktywne przedstawienia dla dzieci, przy wykorzystaniu specjalnych umiejętności i technik improwizacyjnych. 

WONDERLAND to performance muzyczno-taneczny, w którym dzieci, nawet już te od 1. roku życia, zapraszane są do aktywnego współudziału i gdzie dzięki improwizacji - subtelnie kontrolowanej - zawsze opowiada się nowa historia. Nie ma dwóch takich samych spektakli WONDERLAND, bo też publiczność jest zawsze inna. Nie ma dwóch takich samych spektakli WONDERLAND, bo muzycy i tancerze za każdym razem inaczej się ubierają i używają innych rekwizytów.  

Kolektyw Wonderland powstał z inicjatywy japońskiej artystki MAKIKO ITO, która od 12 lat mieszka i pracuje w Amsterdamie, i która tworząc przedstawienia WONDERLAND chce zaoferować alternatywę dla zwykłej rozrywki, skupiając się na potencjale twórczym dziecka, a nie na czynieniu z niego biernego konsumenta. 

 

 

Reżyseria: Makiko Ito
Taniec: Sylvain Meret, Manuela Tessi, Makiko Ito
Muzyka: Marcos Baggiani, Kristján Tryggvi Martinsson
Reżyseria światła: Ellen Knops
Czas trwania: 45 minut

 

Info o teatrze

Wonderland Collective to grupa muzyków, tancerzy oraz reżyserów światła. Każdy wykonawca jest zawodowcem tworzącym sztukę w czasie rzeczywistym przy użyciu improwizacji, interakcji z publicznością i kompozycjami, które są tworzone na bieżąco na oczach widowni. Artyści Wonderland wychodzą ze swoją sztuką do dzieci, by umożliwiać im budowanie odniesień do świata poprzez postrzeganie własnego ciała w relacji do przestrzeni sceny podczas zabawy. Dzieci są bezpiecznie prowadzone w świat tańca, dzięki czemu bawiąc się mogą przezwyciężać własne ograniczenia i lęki.

 

wonderland-wonderland.com