5-6 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 5 – 6 lat

Uczestnicy: tylko dzieci

Czas trwania: ok. 60 min

 

Taniec to przede wszystkim "cichy" język, tworzony i wyrażany przez nasze ciało. Warsztaty z tańca i plastyki ruchu doskonalą koordynację, równowagę oraz pomagają uczestnikom rozwijać świadomość własnego ciała jako środka ekspresji.

Dla dzieci: 5 – 6 lat

Uczestnicy: tylko dzieci

Czas trwania: ok. 60 min

 

Taniec to przede wszystkim "cichy" język, tworzony i wyrażany przez nasze ciało. Warsztaty z tańca i plastyki ruchu doskonalą koordynację, równowagę oraz pomagają uczestnikom rozwijać świadomość własnego ciała jako środka ekspresji. Wspólnie stworzymy przestrzeń, w której będziemy mogli swobodnie wyrażać emocje poprzez ruch i taniec, niezależnie od predyspozycji i umiejętności. W pobudzeniu naszej ruchowej wyobraźni z pewnością pomogą rekwizyty: wstążki i chustki, a także inne zaskakujące fragmenty ubrań. Warsztaty ukierunkowane na pracę z ciałem, umacniają samoocenę i pewność siebie uczestników, a także pomagają doskonalić pamięć ruchową. 

 
  • Prowadzący: Lena Kowalska

    Aktorka i tancerka Teatru Małego Widza. Występuje w spektaklach "CZTERY PORY ROKU",  "OGRODOWY ZAWRÓT GŁOWY" oraz "ROZPLATANIE TĘCZY".