1-4 LAT Kup bilet

 

Jest sobie człowiek. 

Lubi chadzać na spacery w głąb siebie. 

Mieszka w namiocie pełnym słoików. 

Słoików do odkrywania. 

Każdy słoik to jeden świat. 

Czy chcesz tam zajrzeć? 

 

Uczta dla zmysłów czeka na każdego, kto gotów jest otworzyć słoik.

Dla najmłodszej publiczności w wieku od 1 do 4 lat i ich rodziców. 

 

„Potjesman wyraźnie pokazuje, jak bardzo dzieci potrzebują zagłębić się w zabawę. Kameralne i wyszukane przedstawienie wypełnione drobinami szczęścia” — 

recenzja Sary van der Kooi, Theaterkrant

 

 

Reżyseria: Jasmin Hasler 

Występuje: Kajetan Uranitsch 

Muzyka: Tanaquil Schuttel 

Współpraca: 2turvenHoog oraz Operatie Tandwiel 

Czas trwania: 30 minut

 

 

Info o teatrze

Jasmin Hasler współpracuje z Turven Hoog Festival w Holandii. Studiowała Architekturę Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Wiedniu oraz produkcję teatralną w akademii teatralnej w Utrechcie (HKU) w Holandii. Na ostatnim roku studiów odkryła w sobie zamiłowanie do teatru sensualnego, fizycznego i wizualnego, inspirując się Body Weather Laboratory Amsterdam. Współpracowała z Teatro de los Sentidos (Barcelona), sjamandada i Schweigman&. Jej praca ma minimalistyczny, ale jednocześnie poetycki wymiar, stanowiący grę na pograniczu świata tkanin, instalacji, ciała, teatru i ekologii. 

 

Kajetan Uranitsch urodził się w miejscowości Gaeta. Po ukończeniu studiów przyrodniczych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Wiedniu i CZU w Pradze zaczął studiować taniec współczesny i teatrologię w Wiedniu. W 2016 r. ukończył Akademię Teatru i Tańca w Amsterdamie (AHK). Pracuje jako aktor i producent dla różnych grup w Austrii i w Holandii, w tym także dla najmłodszej publiczności.