3-6 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 3 - 6 lat

Uczestnicy: dzieci i rodzice zaangażowani w równym stopniu

Czas trwania: ok. 60 min

 

Where is the music? – zapytuje podmiot liryczny w znanym utworze. Gdybyście mieli szukać muzyki, to od czego byście zaczęli?.

Dla dzieci: 3 - 6 lat

Uczestnicy: dzieci i rodzice zaangażowani w równym stopniu

Czas trwania: ok. 60 min

 

 

Where is the music? – zapytuje podmiot liryczny w znanym utworze. Gdybyście mieli szukać muzyki, to od czego byście zaczęli? Wiemy, wiemy – prościzna - każde dziecko to wie, że muzyka leży na półkach w kuchennych szafkach i aż prosi, żeby ją stamtąd uwolnić. A gdyby tak wyciągnąć te wszystkie garnki, łyżki i patelnie, gdyby dodać do nich cztery ziarnka fasoli, zamieszać, puknąć, stuknąć, dmuchnąć i potrząsnąć to zabrzmiałby Mozart albo Beethoven? Mozart może nie, ale jakiś kosmiczny Jean Michel Jarre. Zresztą przekonajmy się sami. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na familijny warsztat grania na czym się da, podczas którego stworzymy wielką kuchenną orkiestrę. Warsztat poprowadzą artyści Teatru Małego Widza: aktor Arkadiusz Wrzesień i muzyk Jacek Szabrański, specjaliści od grania na garnkach i fasoli w spektaklu „Światy równoległe”. 

 

  • Prowadzący: Jacek Szabrański

    Muzyk i aktor Teatru Małego Widza. Występuje w spektaklach "CZTERY PORY ROKU" oraz "ŚWIATY RÓWNOLEGŁE".

  • Prowadzący: Arkadiusz Wrzesień

    Aktor Teatru Małego Widza. Występuje w spektaklach "AHOJ", "ŚWIATY RÓWNOLEGŁE", "...I BACH PROSTO W PIACH!", "WARZYWA SĄ Z KOSMOSU".