1-4 LAT Kup bilet

 

 

Poruszanie się i odkrywanie.

 

Chodzenie w kółko i odnajdywanie nocy i dnia.

 

Dwoje ciekawych podróżnych odkrywa zawieszone w przestrzeni świetliste światy.


Światy, które krążąc przynoszą raz dzień, raz noc, małe światy stające się wielkimi.


Światy stworzone ze spojrzeń i gier.

 

Girotondo to widowisko pełne nieustannie zmieniających się okrężnych ruchów, wśród muzyki i magicznych obrazów. To zaskakująca podróż dla ciekawskich oczu, która wiedzie przez zawieszone światy, a my możemy je podziwiać zadzierając wysoko nos.

 

 

 

Reżyseria: Andrea Buzzetti, Bruno Cappagli

Występują: Carlotta Zini i Liciano Cendou

Czas trwania: 35 minut

 

 

Info o teatrze

La Baracca, która została założona w 1976 roku, realizuje przedstawienia teatralne dla przedszkoli, szkół i rodzin z dziećmi już od 41 lat. W 1983 r. grupa przejęła  Teatr Sanleonardo w porozumieniu z gminą miasta Bolonia. Było to pierwsze porozumienie pomiędzy instytucją publiczną a teatrem dla dzieci i młodzieży we Włoszech. Od 1995 r. grupa prowadzi działalność na deskach Teatru Testoni. W ten sposób powstał La Baracca-Testoni Ragazzi, teatr dla dzieci i młodzieży.

 

Produkcje La Baracca oparte są na warsztacie aktora oraz na oryginalnych utworach dramatycznych. Przez lata swojej działalności grupa wypracowała własny, poetycki styl, który zachwyca młodą publiczność. Spektakle wyróżnia prostota oraz na ciągła interakcja z widzami.

 

Ten daleki od zwykłej rozrywki teatr wspiera zdolne i wrażliwe dzieci, które mogą czerpać pełnymi garściami z najlepszych działań artystycznych. 
Do dziś La Baracca stworzyła ponad 190 przedstawień
dla dzieci i młodzieży, które zagrałą łącznie ponad 12 000 razy. 
Każdego roku tworzone są nowe sztuki dla różnych grup wiekowych.