en

AKTUALNOŚCI

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2018

wtorek, 16 stycznia 2018

CALL FOR PROPOSALS | The International Festival of Theatre for Early Years TAKE PART IN ART 2018 | Warsaw, POLAND

czytaj więcej

Podziękowania dla partnerów festiwalu!

czwartek, 4 stycznia 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom drugiej edycji festiwalu.

czytaj więcej
niedziela, 17 września 2017

Żegnamy Włochów i spektakl "W innym świetle"

Dzielimy się wrażeniami z pokazów włoskiego spektaklu "W INNYM ŚWIETLE". W piątek przybyły do nas grupy przedszkolne na dwa przestawienia. Na zakończenie spektaklu wszystkie dzieci miały szansę zapoznać się ze "świetlnymi" aktorami - spotkanie oko w oko z dostojną Panią Lampą czy całus od zwariowanej niebieskiej Lampeczki Migotki sprawiły wszystkim ogromną radość.

 

Sobota i niedziela festiwalowa to oczywiscie czas zarezerowany dla rodzin z dziećmi. Widzowie z zainteresowaniem przyglądali się magiczym pokazom przepięknych efektów świetlnych. Na scenie pojawiły się różnej wielkości lampy i żarówki, zobaczyliśmy migoczące niebo pełne gwiaz, połyskujące refleksami niebieskości morze, usłyszeliśmy muzykę wygrywaną na strunach świetlnych. Pojawił się nawet deszcz, który roztańczył się na całej scenie, zmieniał kształty i rozmiary. Artyści przedstawienia "W innym świetle" zaprezentowali nam magiczny, lekki i poetyki jak marzenie senne teatr tańca. Giada, Luciano i Andrea - GRAZIE MILLE!!!

 

Drugi spektakl teatru La Baracca z udziałem Andrea Buzzetti - aktora i magika świetlnego pt.: "SPOT" będzie można zobaczyć podczas festiwalu w listopadzie.

 

Zapraszamy bardzo serdecznie!

 

Bilety na spektakle festiwalowe dostępne są w zakładce KALENDARZ


Powrót
Włoski teatr La Baracca - pierwsi na festiwalu TAKE PART IN ART!
poniedziałek, 4 września 2017

Włoski teatr La Baracca - pierwsi na festiwalu TAKE PART IN ART!

Pierwszy spektakl, który zagości na scenie Starej Prochowni 16 i 17 września w ramach drugiej edycji festiwalu TAKE PART IN ART to włoskie przedstawienie pt. "W INNYM ŚWIETLE".