en

AKTUALNOŚCI

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2018

wtorek, 16 stycznia 2018

CALL FOR PROPOSALS | The International Festival of Theatre for Early Years TAKE PART IN ART 2018 | Warsaw, POLAND

czytaj więcej

Podziękowania dla partnerów festiwalu!

czwartek, 4 stycznia 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom drugiej edycji festiwalu.

czytaj więcej
piątek, 1 grudnia 2017

Zapraszamy na ostatnie spektakle festiwalowe w grudniu

Lubicie chodzić do teatru? Czytać książki? Podróżować? Zapraszamy w grudniu na festiwal TAKE PART IN ART! Będziemy pakować do walizki ulubione przedmioty i wertować kartki interaktywnych książek przy akompaniamencie niezwykłej muzyki. 

 

Belgijski Teatr De Spiegel odwiedzi tegoroczną edycję festiwalu TAKE PART IN ART już po raz drugi - tym razem zobaczymy na scenie samego założyciela teatru i reżysera Karela Van Ransbeeck. Towarzyszyć mu będzie muzyk, Bart Voet, który na żywo muzycznie zilustruje historie uwielbianych przez dzieci, interaktywnych książek z rysunkami Herve Tulleta. Zapraszamy na spektakl KSIĄŻKA TO KSIĄŻKA 2 i 3 grudnia.

W daleką podróż, pełną ciekawych zabaw i przygód zabiorą nas z kolei artystki z austriackiego THEATER.NUU. Spektakl WALIZKA nie tylko poćwiczy zdolności zapamiętywania małych widzów, ale również sprawi, że ich wyobraźnia będzie pracować na najwyższych obrotach. Zaczęliście już planować wymarzoną podróż i pakować swój bagaż w myślach? Bo my tak! Festiwalową WALIZKĘ będziemy oglądać i wspólnie pakować na scenie Starej Prochowni już  16 i 17 grudnia.

 

W grudniu w ramach PRACOWNI TEATRALNEJ DLA DZIECI I RODZICÓW odbędą się 3 różne warsztaty - na WPRAWKI GŁUPAWKI zapraszamy 3 grudnia, na STOLARKĘ DZIKICH DZIECI 15 grudnia, a 16 grudnia odbędą się ostatnie warsztaty dla najmłodszych pt. CZTERY PORY ROKU.

 

Bilety na grudniowe wydarzenia festiwalowe dostępne są na stronie festiwalu www.takepartinart.pl.


Powrót
Relacja video ze spektaklu ZABAWA W CHOWANEGO
piątek, 24 listopada 2017

Relacja video ze spektaklu ZABAWA W CHOWANEGO

Szósty weekend festiwalowy upłynął pod hasłem „ZABAWY W CHOWANEGO” i wizyty Belgów z teatru La Guimbarde.