en

AKTUALNOŚCI

GIROTONDO - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

środa, 14 listopada 2018

Półmetek festiwalu - za nami już połowa emocjonujących wydarzeń przygotowanych w ramach trzeciej edycji TAKE PART IN ART.

czytaj więcej

WKRĘCENI W STOLARKĘ! RELACJA Z WARSZTATÓW

poniedziałek, 12 listopada 2018

9 listopada w Starej Prochowni można było spotkać małych miłośników stolarki wraz z rodzicami. Uczestnicy własnoręcznie wyczarowali fantastyczne zwierzęta, które potem mogli zabrać ze sobą do domu!

czytaj więcej
piątek, 31 sierpnia 2018

WONDERLAND - pierwszy spektakl festiwalowy

WONDERLAND

Wonderland Collective (Holandia)

 

WONDERLAND COLLECTIVE to grupa tancerzy i muzyków tworzących interaktywne przedstawienia dla dzieci, przy wykorzystaniu specjalnych umiejętności i technik improwizacyjnych. 

 

WONDERLAND to performance muzyczno-taneczny, w którym dzieci, nawet już te od 1. roku życia, zapraszane są do aktywnego współudziału i gdzie dzięki improwizacji - subtelnie kontrolowanej - zawsze opowiada się nowa historia. Nie ma dwóch takich samych spektakli WONDERLAND, bo też publiczność jest zawsze inna. Nie ma dwóch takich samych spektakli WONDERLAND, bo muzycy i tancerze za każdym razem inaczej się ubierają i używają innych rekwizytów.  

 

Kolektyw Wonderland powstał z inicjatywy japońskiej artystki MAKIKO ITO, która od 12 lat mieszka i pracuje w Amsterdamie, i która tworząc przedstawienia WONDERLAND chce zaoferować alternatywę dla zwykłej rozrywki, skupiając się na potencjale twórczym dziecka, a nie na czynieniu z niego biernego konsumenta. 

 

Reżyseria: Makiko Ito

Taniec: Sylvain Meret, Manuela Tessi, Makiko Ito

Muzyka: Marcos Baggiani, Kristján Tryggvi Martinsson

Reżyseria światła: Ellen Knops

Czas trwania: 45 minut

Adresaci spektaklu: dzieci 1 - 6 lat

 

 

Terminy:

 

14.09 | godz. 10:00, 11:30 | pokazy zamknięte dla grup |

15.09 | godz. 10:00, 12:00, 16:00 | 

16.09 | godz. 10:00, 12:00, 16:00 |

 

Miejsce:

 

Stara Prochownia SCEK

ul. Boleść 2

 

Bilety dostępne ONLINE.

 


Powrót
FESTIWALOWI WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI
środa, 29 sierpnia 2018

FESTIWALOWI WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI

Teatr Małego Widza poszukuje wolontariuszy chętnych do współpracy przy trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych – TAKE PART IN ART.