en

AKTUALNOŚCI

LABORATORIUM TEATRU - AGNIESZKA CZEKIERDA

czwartek, 13 grudnia 2018

Na zakończenie cyklu warsztatów w ramach LABORATORIUM TEATRU dla pedagogów i nauczycieli odbyło się spotkanie pt. SAME ZMYŚLAJĄ SIĘ HISTORIE, które poprowadziła Agnieszka Czekierda - Pomysłodawczyni i Dyrektor Artystyczna Festiwalu TAKE PART IN ART.

czytaj więcej

AAIPET - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

środa, 12 grudnia 2018

8 i 9 grudnia obejrzeliśmy spektakl AAIPET teatru BonteHond.

czytaj więcej
wtorek, 20 listopada 2018

MAŁY NIEBIESKI I MAŁY ŻÓŁTY ZE SŁOWENII - RELACJA ZE SPEKTAKLU

Podczas szóstego weekendu festiwalu królowały zdecydowanie dwa kolory: ZIELONY i NIEBIESKI. Tym razem obejrzeliśmy wielokrotnie nagradzany, zabawny, a momentami wzruszający spektakl LITTLE BLUE AND LITTLE YELLOW, przygotowany przez Teatr Lalek Maribor ze Słowenii. Ta prosta historia o przyjaźni stawia ważne pytania na temat tego, jak widzimy innych, a jak widzimy siebie samych. 
 

Mały Niebieski i Mały Żółty to najlepsi przyjaciele. Chodzą razem do szkoły i razem się bawią. Pewnego dnia łączą się ze sobą i stają się Zielonym. Wracają do domu odmienione, a rodziny ich nie rozpoznają. Spektakl adresowany był do nieco starszych dzieci, w wieku 3 – 6 lat. Sprawił naszym widzom sporo radości. 

 

 


Powrót
LABORATORIUM TEATRU - ROBERTO FRABETTI
wtorek, 20 listopada 2018

LABORATORIUM TEATRU - ROBERTO FRABETTI

15 października odbyły się warsztaty dla nauczycieli pt. OCZY, KTÓRE MÓWIĄ w ramach LABORATORIUM TEATRU, które poprowadził Roberto Frabetti.