en

AKTUALNOŚCI

LABORATORIUM TEATRU - AGNIESZKA CZEKIERDA

czwartek, 13 grudnia 2018

Na zakończenie cyklu warsztatów w ramach LABORATORIUM TEATRU dla pedagogów i nauczycieli odbyło się spotkanie pt. SAME ZMYŚLAJĄ SIĘ HISTORIE, które poprowadziła Agnieszka Czekierda - Pomysłodawczyni i Dyrektor Artystyczna Festiwalu TAKE PART IN ART.

czytaj więcej

AAIPET - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

środa, 12 grudnia 2018

8 i 9 grudnia obejrzeliśmy spektakl AAIPET teatru BonteHond.

czytaj więcej
wtorek, 20 listopada 2018

LABORATORIUM TEATRU - ROBERTO FRABETTI

15 października odbyły się warsztaty dla nauczycieli pt. OCZY, KTÓRE MÓWIĄ w ramach LABORATORIUM TEATRU, które poprowadził Roberto Frabetti - dyrektor artystyczny festiwalu “"Visioni di futuro, visioni di teatro… - International festival of theatre and culture for early childhood", jeden z inicjatorów powstania międzynarodowej Karty Praw Dzieci do Kultury i Sztuki, autor 52 sztuk dla dzieci i młodzieży.

Praca nad sposobem nawiązywania kontaktu wzrokowego ma kluczowe znaczenie i jest szczególnie ważna w pracy z najmłodszym widzem. Dla aktorów, ciało i głos to podstawowe narzędzia ekspresji i komunikacji z widzem. Jednak nie mniej ważne są oczy. Oczy pomagają  nam zobaczyć to czego nie ma, co nieuchwytne,  to co w teatrze staje się widzialne dzięki wyobraźni.


Powrót
GIROTONDO - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU
środa, 14 listopada 2018

GIROTONDO - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

Półmetek festiwalu - za nami już połowa emocjonujących wydarzeń przygotowanych w ramach trzeciej edycji TAKE PART IN ART.