en

AKTUALNOŚCI

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2019

piątek, 22 lutego 2019

Take part in fourth edition of our festival!

czytaj więcej

VIDEO ZE SPEKTAKLU "WOODPECKER"

środa, 19 grudnia 2018

Inspirowany naturą i dźwiękami lasu.

czytaj więcej
środa, 14 listopada 2018

GIROTONDO - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

 

Półmetek festiwalu - za nami już połowa emocjonujących wydarzeń przygotowanych w ramach trzeciej edycji TAKE PART IN ART. Jednak dwa najbliższe miesiące zapowiadają się niemniej ciekawie, m.in. za sprawą niezawodnego Teatru La Baracca z Włoch, prekursora teatru inicjacyjnego. 

Listopadowy afisz festiwalowy otworzył spektakl GIROTONDO. W piątek 9.11 odwiedziły nas grupy żłobkowe, w weekend rodziny z dziećmi. Przepiękny i poetycki występ teatru La Baracca zachwycił nie tylko najmłodszą publiczność. GIROTONDO to opowieść o nieograniczonej ciekawości oraz o potrzebie poszukiwania i odkrywania. Opowiada o dwóch osobach, z których jedna lubi podróżować dookoła świata, natomiast druga lubi odkrywać to, co znajduje się wokół niej i sprawdzać, co kryje się po drugiej stronie. Ci dwaj ciekawscy wędrowcy zabrali nas do krainy prawdziwych bohaterów spektaklu, jakimy były światło i cień. Zobaczyliśmy historię pełną kolistych ruchów, które nieustannie się zmieniały i płynąc wraz z muzyką, stworzyły magiczne, a czasem zaskakujące i zabawne obrazy. Dziękujemy artystom za piękne chwile i pełne zachwytów momenty, których mogliśmy doświadczyć podczas ostatnich występów.
 

 


Powrót
WKRĘCENI W STOLARKĘ! RELACJA Z WARSZTATÓW
poniedziałek, 12 listopada 2018

WKRĘCENI W STOLARKĘ! RELACJA Z WARSZTATÓW

9 listopada w Starej Prochowni można było spotkać małych miłośników stolarki wraz z rodzicami. Uczestnicy własnoręcznie wyczarowali fantastyczne zwierzęta, które potem mogli zabrać ze sobą do domu!