en

AKTUALNOŚCI

Z KARTĄ WARSZAWIAKA NIŻSZA CENA BILETÓW

czwartek, 28 czerwca 2018

Podczas tegoroczenej 3. edycji festiwalu TAKE PART IN ART honorujemy Kartę Warszawiaka (KW) oraz Kartę Młodego Warszawiaka (KMW).

czytaj więcej

BILETY NA TEGOROCZNY FESTIWAL JUŻ W SPRZEDAŻY!

wtorek, 26 czerwca 2018

Jesienią rozpocznie się trzecia edycja festiwalu TAKE PART IN ART - Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych. Bilety na wszystkie wydarzenia festiwalowe dostępne są w sprzedaży online na stronie festiwalu: takepartinart.pl.

czytaj więcej
poniedziałek, 14 maja 2018

Ewaluacja Festiwalu TAKE PART IN ART 2018 - zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE 

 

W związku z realizacją III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłdszych TAKE PART in ART, dofinansowanego z budżetu Urzędu Biura Kultury m.st. Warszawy,  Fundacja Teatru Małego Widza ogłasza składanie ofert na wykonanie zadania pod nazwą:  „Ewaluacja Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART in ART”.  Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego Międzynarodowego Festiwalu  Teatru dla Najmłodszych „TAKE PART in ART” oraz opracowanie raportów i prezentacji opartych na wynikach rzeczonego badania w zakresie jego realizacji.  

 

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej  w terminie do dnia 28 maja 2018 roku, przesyłając ją na adres, laboratorium@teatrmalegowidza.pl w tytule wiadomości podając nazwę Ewaluatora. Wykonawca otrzyma potwierdzenie złożenia oferty (mail zwrotny). 

 

Osobą uprawnioną przez Fundację Teatru Małego Widza do kontaktowania się z Wykonawcami jest Agnieszka Budzyń, tel. +48 534 902 777, mail: laboratorium@teatrmalegowidza.pl. Informacje można uzyskać w godzinach 9:00-17:00 z wyjątkiem sobót i dni wolnych od pracy. 

 

Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje Fundacja Teatru Małego Widza oraz Wykonawcy przekazują drogą elektroniczną.  

Zapytanie Ofertowe z wymaganiami ewaluacji, kryteriami oceny i warunkami ubiegania się o zamówienie znajduje się poniżej wraz listą pytań do umieszczenia w kwestionariuszu do badania ilościowego z publicznością Festiwalu. 

 


Powrót